eDokumenty zapewniają Państwu stały dostęp do przechowywanych w wersji elektronicznej dokumentów (regulaminów, taryf opłat i prowizji, tabel oprocentowania itp.) dostarczonych przez nasz Bank w technologii blockchain.

 

Co to są eDokumenty?

eDokumenty to usługa bankowa (tzw. „Trwały nośnik”) umożliwiająca użytkownikowi otrzymywanie dokumentów w wersji elektronicznej. Pozwala  ona na bezpieczne zachowanie każdego dokumentu we wszystkich jego wersjach oraz uzyskanie swobodnego dostępu do niego z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Użyta technologia w sposób niezaprzeczalny gwarantuje niezmienność treści, formy oraz momentu publikacji dokumentu.

eDokumenty dzielimy na:

  • dokumenty publiczne– a więc dokumenty ogólnodostępne, czyli wszelkiego rodzaju regulaminy oraz cenniki (taryfy opłat i prowizji, tabele oprocentowania itp.)
  • dokumenty prywatne– a więc dokumenty spersonalizowane dla danego Klienta, między innymi: zestawienie opłat zawierających informacje o poniesionych kosztach i opłatach do rachunku oraz wszelkiego rodzaju inne dokumenty generowane przez bank dla klientów (mogą to być – wyciągi bankowe, dowody wpłat i wypłat, potwierdzenia przelewów, potwierdzenia założenia i likwidacji rachunków oraz lokat terminowych, umowy itp.)

Poinformujemy naszych Klientów o każdej zmianie w regulaminie czy taryfach SMS-em lub mailem.

Instrukcja użytkownika systemu eDokumenty znajduje się pod adresem:

https://www.bsmszczonow.pl/inne/pomoc-edokumenty